rp_nieruchomosci54.jpg

Wybór studiów

Budownictwo Comments Off 189

rp_nieruchomosci54.jpgJestem teraz na etapie wyboru studiów. Wydaje się to trudne, ponieważ interesuję się wieloma rzeczami i nie wiem, z którymi wiązać swoją przyszłość. Chciałabym ponadto zarabiać kiedyś w miarę rozsądne pieniądze. Dosyć ciekawa wydaje mi się architektura, ale nie jako osobny kierunek, tylko element czegoś większego.
Bo na przykład bardzo ciekawi mnie historia sztuki, a w jej obrębie architektura sakralna. Lubię zwiedzać kościoły, zwłaszcza stare, często wybieram się do nich ze szkicownikiem i rysuję drobne fragmenty, które mnie specjalnie zaciekawiły.
Problem w tym, że historia sztuki to nie jest chyba zbyt dochodowy kierunek. Może więc iść w zupełnie inną stronę i poszukać czegoś, co daje większą szansę na zarobek? Myślałam, że mogłaby to być na przykład architektura krajobrazu. Coraz więcej osób potrzebuje kogoś, kto zaprojektuje im ogród, nie mówiąc już o możliwych zleceniach z zieleni miejskiej. Tak, chyba to będzie najlepszy wybór, jakiego mogę dokonać w tej sytuacji. Pomyślę o tym.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

Related Articles

Hurtownia szkła - Podłogi i meble drewniane na wymiar (Biuro nieruchomości w Wejherowie - Tematyczny portal o deweloperach i projektowaniu online!) http://palacgrobla.pl/ on-line!

Search

Back to Top