rp_budownictwo7.jpg

Prezenty pod choinkę

Architektura Comments Off 123

rp_budownictwo7.jpgWłaśnie przygotowuję prezenty pod choinkę, bo to już przecież ten czas. Nie lubię tego robić, zawsze mam z tym problem. Dobrze, że moi bliscy mają sprecyzowane zainteresowania, dzięki temu będzie mi łatwiej. Mamę na przykład bardzo interesuje architektura. Kupuje różne książki i albumy, czasem sama fotografuje co ciekawsze miejsca. Myślę, że w jej przypadku zdecyduję się na jakąś nowość wydawniczą.
Z siostrą będzie podobnie – ją interesuje architektura krajobrazu. Nie tylko zresztą teoretycznie. Udało jej się dostać do firmy, która projektuje tereny zielone w naszym mieście i jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Dla niej też zapewne uda mi się znaleźć jakąś ciekawą książkę.
Swoją drogą to ciekawe. Dwie kobiety w tej samej rodzinie i podobne zainteresowania. Ale tylko pozornie. Mamę interesuje architektura miejska, siostrę raczej przestrzeń wiejska. Czasem kłócą się, która opcja jest lepsza czy ciekawsza. Ale dzięki temu nie mam problemów z robieniem prezentów zarówno dla mamy, jak i siostry.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

Related Articles

Hurtownia szkła - Podłogi i meble drewniane na wymiar (Biuro nieruchomości w Wejherowie - Tematyczny portal o deweloperach i projektowaniu online!) http://palacgrobla.pl/ on-line!

Search

Back to Top