ochrona-mienia-10

Jak bezpiecznie kupić działkę budowlaną

Dom i Ogród Comments Off 55

ochrona-mienia-10Nie każdy decyduje się na zakup domu lub mieszkania. Część osób w dalszym ciągu chce samodzielnie przeprowadzić inwestycję budowlaną. Wówczas jednak niezbędne jest nabycie odpowiedniej działki, która spełnia wszelkie normy zawarte w przepisach polskiego prawa.

Gdzie szukać ofert?

Pierwsze, co przychodzi na myśl to oczywiście portale internetowe takie jak https://ankranieruchomosci.pl/. Nabywając działkę, która spełnia oczekiwania kupującego trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, takich jak: dostęp do mediów (mowa wówczas o działce uzbrojonej, której cena z całą pewnością będzie nieco wyższa, pozwolenie na zabudowę (nie wszystkie działki są bowiem kwalifikowane jako budowlane), dostęp do drogi dojazdowej i wiele, wiele innych. Warto również zasięgnąć informacji na temat przyszłych planów rozbudowy infrastruktury. Może się okazać bowiem, że pozornie spokojna okolica w niedalekiej przyszłości ma stać się terenem drogi szybkiego ruchu lub autostrady a życie w takich warunkach na pewno nie jest spełnieniem czyichkolwiek marzeń.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

Related Articles

Hurtownia szkła - Podłogi i meble drewniane na wymiar (Biuro nieruchomości w Wejherowie - Tematyczny portal o deweloperach i projektowaniu online!) http://palacgrobla.pl/ on-line!

Search

Back to Top